Realizacje

 • Winda osobowa GMV GLF dla Biblioteki w Michałowicach

  Windy osobowe

  Zapraszamy do zapoznania się z windami osobowymi jakie zostały wykonane przez firmę Husar-Lift z Warszawy. Nasza firma oferuje szeroką gamę wind osobowych. Zakres naszej działalności obejmuje dostawę kompletnych urządzeń na miejsce instalacji, montaż i przeprowadzenie czynności związanych z odbiorami urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 • Winda nożycowa na Sali bankietowej Magnolie w Ząbkach

  Windy towarowe

  Zapraszamy do zapoznania się z windami towarowymi jakie zostały wykonane przez firmę Husar-Lift z Warszawy. Nasza firma oferuje szeroką gamę wind towarowych. Zakres naszej działalności obejmuje dostawę kompletnych urządzeń na miejsce instalacji, montaż i przeprowadzenie czynności związanych z odbiorami urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 • Podnośnik platformowy B900 w Teatrze Roma

  Windy dla niepełnosprawnych

  Zapraszamy do zapoznania się z windami dla osób niepełnosprawnych jakie zostały wykonane przez firmę Husar-Lift z Warszawy. Nasza firma oferuje szeroką gamę wind dla niepełnosprawnych. Zakres naszej działalności obejmuje dostawę kompletnych urządzeń na miejsce instalacji, montaż i przeprowadzenie czynności związanych z odbiorami urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 • Platformy dla niepełnosprawnych Vimec V64 dla Straży pożarnej w Piasecznie

  Platformy dla niepełnosprawnych

  Zapraszamy do zapoznania się z platformami dla niepełnosprawnych jakie zostały wykonane przez firmę Husar-Lift z Warszawy. Nasza firma oferuje szeroką gamę platform dla niepełnosprawnych. Zakres naszej działalności obejmuje dostawę kompletnych urządzeń na miejsce instalacji, montaż i przeprowadzenie czynności związanych z odbiorami urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.