Windy dla niepełnosprawnych

Usprawnienia dla niepełnosprawnych stają się coraz częściej standardem nie tylko w ośrodkach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, ale i w wielu instytucjach, urzędach, placówkach i innych obiektach. Takie usprawnienia, czyli windy dla niepełnosprawnych czy platformy dla niepełnosprawnych, chcielibyśmy w tym miejscu zaproponować. W naszej ofercie znajdują się także bardzo praktyczne platformy dla niepełnosprawnych, które można bez problemu montować przy każdych schodach.

Platformy dla niepełnosprawnych

Oferowane przez nas windy dla niepełnosprawnych orazplatformy dla niepełnosprawnych to rozwiązania, które mają na celu usprawnienie poruszania się po obiektach architektonicznych osobom na wózkach inwalidzkich. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są nowoczesne i wysoce funkcjonalne. Platformy dla niepełnosprawnych to rozwiązanie idealne zwłaszcza dla obiektów o niewielkim metrażu oraz takich, które chce się dopiero zmodernizować. Z kolei windy dla niepełnosprawnych to opcja, o której warto pomyśleć w przypadku wysokich obiektów oraz podczas tworzenia ich planów.

Zapewniamy bogaty asortyment usprawnień dla niepełnosprawnych, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas dokładnie takie rozwiązanie, jakiego szuka i potrzebuje. Wszystkie nasze windy i platformy dla niepełnosprawnych są bezpieczne i niezawodne, spełniają wszelkie normy jakościowe unijne i europejskie, a do tego dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Jeśli interesuje cię montaż usprawnienia dla osób niepełnosprawnych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 • windy_platformowe_elektryczne-4.jpg

  Windy platformowe z napędem hydraulicznym

  Z przyjemnością proponujemy Państwu windę platformową Vimec EO7 z napędem hydraulicznym. Winda dedykowana jest jako urządzenie do rozwiązywania problemu  barier architektonicznych, tak aby pozwalała każdemu swobodnie poruszać się w budynkach użyteczności publicznej jak i w budynkach mieszkalnych.

 • windy_platformowe_elektryczne-1.jpg

  Windy platformowe z napędem elektrycznym

  Proponujemy Państwu windę platformową Vimec E10 z napędem elektrycznym pasowym. Winda platformowa dedykowana jest jako urządzenie do rozwiązywania problemu  barier architektonicznych, tak aby pozwalała każdemu swobodnie poruszać się w budynkach użyteczności publicznej jak i w budynkach mieszkalnych. Unikatowa lekka konstrukcja, a także szeroka gama dotycząca wymiarów kabiny pozwala na dopasowanie  dźwigu platformowego E10 w niemal każdych warunkach.

 • a8000-2.jpg

  Windy platformowe z napędem śrubowym

  Przedstawiamy Państwu windy platformowe z napędem śrubowym. Platformy śrubowe firmy Cibes zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły wizualne. Do budowy wykorzystano najlepsze materiały, co pozwoliło na stworzenie urządzeń: funkcjonalnych, bezpiecznych i wytrzymałych. Liczba kilku urządzeń, z których każde może występować w co najmniej kilku konfiguracjach pozwala nam dopasować windę platformową do niemal każdych warunków.

 • platformy_bez_obudowy-1.jpg

  Windy platformowe bez obudowy

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami do wysokości podnoszenia nieprzekraczającej 2,99 m można stosować urządzenia, „bez obudowy”, które nie wymagają szybu. Oznacza to, że poruszająca się platforma, która instalowana jest jedynie do płyty podszybia chroniona jest barierką ochroną o wys. 1100 mm i drzwiami o tej samej wysokości.

 • v64-2.jpg

  Platformy schodowe

  Schody dla wielu osób są barierą nie do pokonania.  W tym celu stworzone zostały platformy schodowe, które pomagają pokonać tą barierę, zwłaszcza osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Platformy mogą transportować osoby na wózkach inwalidzkich, a także po zastosowaniu wyposażenia dodatkowego w postaci krzesełka mogą transportować osobę w pozycji siedzącej.

 • schodolazy-1.jpg

  Schodołazy

  Schodołazy to mobilne urządzenia do pokonywania barier jakimi są schody. Urządzenie transportuje osobę na wózku inwalidzkim po stopniach schodowych. Niewątpliwym atutem jest jego mobilność. Po rozłożeniu na dwie części bez problemu mieści się w bagażniku samochodowym.