Windy osobowe

Jeszcze kilka lat temu windy były zarezerwowane dla budynków co najmniej kilkunastopiętrowych. Dziś jednak coraz częściej można spotkać je w nowoczesnym budownictwie o mniejszych gabarytach. Windy osobowe z jednej strony zwiększają prestiż nieruchomości, z drugiej zaś są ogromnym ułatwieniem codziennego życia użytkowników budynku.

Pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości windy osobowe o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie do wszystkich budynków. Dokładamy wszelkich starań, by nasze maszyny były funkcjonalne, o atrakcyjnym designie oraz maksymalnie bezpieczne. Nasze produkty spełniają wszelkie niezbędne normy europejskie i unijne, które są gwarancją niezawodnej eksploatacji przez długi czas.

W naszej ofercie znaleźć można windy osobowe o różnej powierzchni kabiny, a więc przystosowane do różnej ilości osób (co ma wpływ na maksymalny dopuszczalny udźwig). Wszystkie są wyposażone w funkcjonalny, czytelny panel, w którym dostępny jest nie tylko wybór pięter, ale i wszelkie potrzebne opcje zapewniające bezpieczeństwo i pomoc w razie wystąpienia awarii i innego rodzaju problemów. Nasze windy osobowe są nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale także atrakcyjne pod kątem wizualnym. Zadbane, oświetlone wnętrze, przyjazne drzwi (wyposażone w bezpieczny system otwierania i zamykania), możliwy klasyczny lub typowo nowoczesny design – to tylko niektóre z dostępnych atutów.

Zapraszamy do kontaktu, wszystkie osoby zainteresowane zakupem i montażem wind osobowych. Doradzimy i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

 • windy_osobowe-1.jpg

  Windy z napędem hydraulicznym

  Windy z napędem hydraulicznym dedykowane są do budynków o małym i średnim natężeniu ruchu, a także do budynków gdzie wysokość podnoszenia nie przekracza 20 m. Charakteryzują się cichą pracą i małą awaryjnością. Konstrukcja wind z napędem hydraulicznym nie wymaga przeciwwagi, co pozwala na instalowanie wind w szybach o mniejszych wymiarach.

 • windy_osobowe-3.jpg

  Windy z napędem elektrycznym linowym

  Windy z napędem elektrycznym linowym świetnie sprawdzają się w budynkach o dużym natężeniu ruchu, tj: biurowce, szpitale, dworce, etc. Dedykowane są do budynków gdzie wysokość podnoszenia przekracza 10 m. Dużym atutem wind z napędem elektrycznym linowym jest ich prędkość i  wysoka wydajność nawet do 180 startów/godzinę.

 • windy_osobowe-2.jpg

  Windy Homelift

  Winda osobowa (platforma) Homelift to uproszczona konstrukcja idealnie dopasowująca się do budynków o małym i średnim natężeniu ruchu. Winda wyposażona w hydrauliczny napęd  posiada automatyczne drzwi teleskopowe lub centralne, rozwiązanie identyczne jak w standardowych windach osobowych.