• Slider 38
 • Godziny otwarcia

  Pn. - Pt.: 08:00 - 16:00

  Sobota: Zamknięte

  Niedziela: Zamknięte

Windy osobowe

Jeszcze kilka lat temu windy były zarezerwowane dla budynków co najmniej kilkunastopiętrowych. Dziś jednak coraz częściej można spotkać je w nowoczesnym budownictwie o mniejszych gabarytach. Windy osobowe z jednej strony zwiększają prestiż nieruchomości, z drugiej zaś są ogromnym ułatwieniem codziennego życia użytkowników budynku.

Pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości windy osobowe o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie do wszystkich budynków. Dokładamy wszelkich starań, by nasze maszyny były funkcjonalne, o atrakcyjnym designie oraz maksymalnie bezpieczne. Nasze produkty spełniają wszelkie niezbędne normy europejskie i unijne, które są gwarancją niezawodnej eksploatacji przez długi czas.

W naszej ofercie znaleźć można windy osobowe o różnej powierzchni kabiny, a więc przystosowane do różnej ilości osób (co ma wpływ na maksymalny dopuszczalny udźwig). Wszystkie są wyposażone w funkcjonalny, czytelny panel, w którym dostępny jest nie tylko wybór pięter, ale i wszelkie potrzebne opcje zapewniające bezpieczeństwo i pomoc w razie wystąpienia awarii i innego rodzaju problemów. Nasze windy osobowe są nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale także atrakcyjne pod kątem wizualnym. Zadbane, oświetlone wnętrze, przyjazne drzwi (wyposażone w bezpieczny system otwierania i zamykania), możliwy klasyczny lub typowo nowoczesny design – to tylko niektóre z dostępnych atutów.

Zapraszamy do kontaktu, wszystkie osoby zainteresowane zakupem i montażem wind osobowych. Doradzimy i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

 • Oferujemy windy i urządzenia takie jak m.in.:
  • Windy osobowe

   Jeszcze kilka lat temu windy były zarezerwowane dla budynków co najmniej kilkunastopiętrowych.

   Więcej
  • Windy towarowe

   Proces produkcyjny i logistyczny w twojej firmie może być jeszcze sprawniejszy.

   Więcej
  • Windy dla niepełnosprawnych

   Usprawnienia dla niepełnosprawnych stają się coraz częściej standardem nie tylko w ośrodkach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

   Więcej
  • Windy kuchenne

   Zakładka w przygotowaniu ...

   Więcej
  • Podnośniki nożycowe

   Dźwigniki nożycowe zwane są także: podnośnikami platformowymi, stołami podnośnymi lub podnośnikami nożycowymi, podestami nożycowymi.

   Więcej
  • Windy leasing

   Windy leasing to nasza podstawowa usługa, którą wykonujemy dbając o wszystkie standardy i bezpieczeństwo użytkowników.

   Więcej
Windy osobowe i towarowe
  • Slider 40