Windy platformowe z napędem elektrycznym

Windy dla niepełnosprawnych  » Windy platformowe z napędem elektrycznym

Proponujemy Państwu windę platformową Vimec E10 z napędem elektrycznym pasowym. Winda platformowa dedykowana jest jako urządzenie do rozwiązywania problemu  barier architektonicznych, tak aby pozwalała każdemu swobodnie poruszać się w budynkach użyteczności publicznej jak i w budynkach mieszkalnych. Unikatowa lekka konstrukcja, a także szeroka gama dotycząca wymiarów kabiny pozwala na dopasowanie  dźwigu platformowego E10 w niemal każdych warunkach.

Winda może być instalowana w szybie murowanym,  a także w konstrukcji samonośnej, która może być zlokalizowana na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Wypełnienie konstrukcji stanowić mogą panele pełne lub szkło bezpieczne – nadające wyjątkową estetykę urządzeniu.

Platformy E10 w standardzie posiadają drzwi wychylne otwierane na prawą lub lewą stronę, niemniej jednak odnajdą Państwo w naszej ofercie wersję windy platformowej z drzwiami automatycznymi.

Na zamówienie drzwi do windy platformowej mogą zostać wykonane w klasie odporności ogniowej: EI30; EI60.

Przykładowa relacja wielkości kabiny do wewnętrznych wymiarów szybu murowanego:

Przy jednym z najbardziej popularnych wymiarach kabiny: szer. 110 x  głęb. 140 cm, wymiary wewnętrzne szybu to: szer. 134 x głęb. 147,5 cm, podszybie – 120 mm, nadszybie 2300 mm.

Maszynownia windy platformowej umieszczona jest w obrysie szybu windowego (także konstrukcji samonośnej) dźwigu.

Wersja windy platformowej w konstrukcji samonośnej z napędem elektrycznym bardzo dobrze znosi niskie temperatury i jest polecana jako urządzenie do montażu na zewnątrz budynku.