Windy platformowe z napędem hydraulicznym

Windy dla niepełnosprawnych  » Windy platformowe z napędem hydraulicznym

Z przyjemnością proponujemy Państwu windę platformową Vimec EO7 z napędem hydraulicznym. Winda dedykowana jest jako urządzenie do rozwiązywania problemu  barier architektonicznych, tak aby pozwalała każdemu swobodnie poruszać się w budynkach użyteczności publicznej jak i w budynkach mieszkalnych. Unikatowa lekka konstrukcja, a także szeroka gama dotycząca wymiarów kabiny pozwala na dopasowanie  dźwigu platformowego E07 w niemal wszystkich warunkach.

Windy mogą byś instalowane w szybie murowanym,  a także w konstrukcji samonośnej, która może być zlokalizowana na zewnątrz lub we wewnątrz budynku. Wypełnienie konstrukcji stanowić mogą panele pełne lub szkło bezpieczne, nadające wyjątkową estetykę urządzeniu.

Platformy EO7 w standardzie posiadają drzwi wychylne otwierane na prawą lub lewą stronę, niemniej jednak odnajdą Państwo w naszej ofercie wersję windy platformowej z drzwiami automatycznymi.

Na zamówienie drzwi do windy platformowej mogą zostać wykonane w klasie odporności ogniowej: EI30; EI60.

Przykładowa relacja wielkości kabiny do wewnętrznych wymiarów szybu murowanego:

Przy jednym z najbardziej popularnych wymiarach kabiny: szer. 110 x  głęb. 140 cm, wymiary wewnętrzne szybu to: szer. 134 x głęb. 147,5 cm, podszybie – 120 mm, nadszybie 2300 mm.

Maszynownia windy platformowej umieszczona jest w stalowej szafie.

Wersja windy platformowej w konstrukcji samonośnej z napędem hydraulicznym dedykowana jest dla instalacji wewnątrz budynku.