Windy towarowe

Proces produkcyjny i logistyczny w twojej firmie może być jeszcze sprawniejszy. Wystarczy, że zdecydujesz się na to, by zamontować na terenie swojego przedsiębiorstwa odpowiednie windy towarowe, za pomocą których można łatwo, wygodnie i przy znacznie niższym nakładzie sił i czasu transportować różnego rodzaju towary i materiały.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i wysokiej jakości windy towarowe, które dzięki bogatemu asortymentowi oraz różnorodnym parametrom są w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta. Proponowane przez nasz maszyny, takie jak na przykład windy kuchenne, są niezawodne i bardzo funkcjonalne, dostępne w wielu rozmiarach i o różnych dopuszczalnych udźwigach maksymalnych.

Windy kuchenne

Nasze windy towarowe oraz windy kuchenne mogą być dostępne w formie pionowych transporterów oraz dźwigów towarowych. Sam wybierz, która forma będzie dla ciebie bardziej praktyczna. W każdym jednak wypadku otrzymasz maszynę wysokiej jakości i bezpieczną, dzięki której będzie można w zauważalny sposób zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nowoczesne usprawnienia, które chcemy zaproponować, są urządzeniami bardzo praktycznymi, bo o samonośnej konstrukcji. Dzięki temu doskonale i bardzo łatwo można je zamontować w każdym budynku, nie tylko w takim, który dopiero jest budowany. Trudno o lepszy sposób na to, by efektywnie transportować palety – również dużą ich ilość.

Jeśli jesteś zainteresowany usprawnieniem swojej firmy o windy towarowe lub windy kuchenne, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy nie tylko najwyższej jakości, funkcjonalne i bezpieczne maszyny, ale również fachowe doradztwo.

 • windy_z_konstrukcja_samonosna-2.jpg

  Windy towarowe z konstrukcją samonośną

  Przedstawiona winda towarowa charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i jest przeznaczona do miejsc o wysokim natężeniu ruchu (towaru). Po załadunku towaru do windy sterowanie urządzeniem odbywa się z zewnątrz. Winda występuje w wielu konfiguracjach wymiarów kabiny. Elektryczny napęd windy przenoszony jest przez specjalnie wykonane charakteryzujące się wyjątkowo dużą wytrzymałości łańcuchy.  Udźwig windy od 300 do 1000 kg.

 • platformy_towarowe-3.jpg

  Platformy towarowe

  Windy bez prawa przewozu osób. Jeżdżąca platforma z barierką ochroną o wysokości 1100 mm. Typ napędu hydrauliczny. Windy występują z udźwigiem w zakresie od 200 do 8000 kg.
  Jedno z najtańszych rozwiązań dla przewozu towarów pomiędzy kondygnacjami budynku. Po załadunku towaru sterowanie platformą odbywa się z zewnętrz, drzwi otwierane są ręcznie.

 • windy_samochodowe-1.jpg

  Windy towarowo - osobowe

  Zmodyfikowana gama wind osobowych z podstawowym wystrojem kabiny tzw: CARGO. Windy towarowo - osobowe dodatkowo wyposażone są: we wzmacniane progi, odboje w kabinie, fluoroscencyjne oświetlenie, ryflowaną podłogę i  inne bardzo trwałe elementy. Windy z tej grupy często występują w nietypowych wymiarach dotyczących kabin i drzwi.

 • mala_winda_towarowa-1.jpg

  Małe windy towarowe

  Małe windy towarowe z zakresem udźwigu od 5 do 300 kg. Stosowane są najczęściej: w restauracjach, hotelach, biurowcach, laboratoriach i  wszędzie tam gdzie konieczne jest przewiezienie niewielkiego ładunku.

 • Podnośnik nożycowy

  Podnośniki nożycowe / podesty nożycowe

  Dźwigniki nożycowe zwane są także: podnośnikami platformowymi, stołami podnośnymi lub podnośnikami nożycowymi, podestami nożycowymi. Urządzenia bardzo dobrze sprawdzają się na halach produkcyjnych, liniach montażowych, podczas załadunku i rozładunku towarów. Podnośniki nożycowe dostępne są w wielu wariantach wymiarów powierzchni roboczej (platformy roboczej). Urządzenia nie wymagają budowy szybu, co korzystnie wpływa na ich cenę jako urządzeń dla w/w zadań.

 • windy_samochodowe-1.jpg

  Windy samochodowe

  W swojej ofercie posiadamy windę przystosowaną do przewozu samochodów. Podłoga i progi drzwi przystosowane zostały odpowiednio do specyfiki pracy dźwigu samochodowego.
  Winda samochodowa znajduje zastosowanie: W garażach wielopoziomowych, salonach samochodowych i  budynkach mieszkalnych z podziemnymi parkingami.