• Slider 38
 • Godziny otwarcia

  Pn. - Pt.: 08:00 - 16:00

  Sobota: Zamknięte

  Niedziela: Zamknięte

Windy dla niepełnosprawnych

Usprawnienia dla niepełnosprawnych stają się coraz częściej standardem nie tylko w ośrodkach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, ale i w wielu instytucjach, urzędach, placówkach i innych obiektach. Takie usprawnienia, czyli windy dla niepełnosprawnych czy platformy dla niepełnosprawnych, chcielibyśmy w tym miejscu zaproponować. W naszej ofercie znajdują się także bardzo praktyczne platformy dla niepełnosprawnych, które można bez problemu montować przy każdych schodach.

Oferowane przez nas windy dla niepełnosprawnych oraz platformy dla niepełnosprawnych to rozwiązania, które mają na celu usprawnienie poruszania się po obiektach architektonicznych osobom na wózkach inwalidzkich. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są nowoczesne i wysoce funkcjonalne. Platformy dla niepełnosprawnych to rozwiązanie idealne zwłaszcza dla obiektów o niewielkim metrażu oraz takich, które chce się dopiero zmodernizować. Z kolei windy dla niepełnosprawnych to opcja, o której warto pomyśleć w przypadku wysokich obiektów oraz podczas tworzenia ich planów.

Zapewniamy bogaty asortyment usprawnień dla niepełnosprawnych, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas dokładnie takie rozwiązanie, jakiego szuka i potrzebuje. Wszystkie nasze windy i platformy dla niepełnosprawnych są bezpieczne i niezawodne, spełniają wszelkie normy jakościowe unijne i europejskie, a do tego dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Jeśli interesuje cię montaż usprawnienia dla osób niepełnosprawnych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 • Oferujemy windy i urządzenia takie jak m.in.:
  • Windy osobowe

   Jeszcze kilka lat temu windy były zarezerwowane dla budynków co najmniej kilkunastopiętrowych.

   Więcej
  • Windy towarowe

   Proces produkcyjny i logistyczny w twojej firmie może być jeszcze sprawniejszy.

   Więcej
  • Windy dla niepełnosprawnych

   Usprawnienia dla niepełnosprawnych stają się coraz częściej standardem nie tylko w ośrodkach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

   Więcej
  • Windy kuchenne

   Zakładka w przygotowaniu ...

   Więcej
  • Podnośniki nożycowe

   Dźwigniki nożycowe zwane są także: podnośnikami platformowymi, stołami podnośnymi lub podnośnikami nożycowymi, podestami nożycowymi.

   Więcej
  • Windy leasing

   Windy leasing to nasza podstawowa usługa, którą wykonujemy dbając o wszystkie standardy i bezpieczeństwo użytkowników.

   Więcej
Windy osobowe i towarowe
  • Slider 40