• Slider 38
 • Godziny otwarcia

  Pn. - Pt.: 08:00 - 16:00

  Sobota: Zamknięte

  Niedziela: Zamknięte

Windy towarowe

Proces produkcyjny i logistyczny w twojej firmie może być jeszcze sprawniejszy. Wystarczy, że zdecydujesz się na to, by zamontować na terenie swojego przedsiębiorstwa odpowiednie windy towarowe, za pomocą których można łatwo, wygodnie i przy znacznie niższym nakładzie sił i czasu transportować różnego rodzaju towary i materiały.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i wysokiej jakości windy towarowe, które dzięki bogatemu asortymentowi oraz różnorodnym parametrom są w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta. Proponowane przez nasz maszyny, takie jak na przykład windy kuchenne, są niezawodne i bardzo funkcjonalne, dostępne w wielu rozmiarach i o różnych dopuszczalnych udźwigach maksymalnych.

Nasze windy towarowe oraz windy kuchenne mogą być dostępne w formie pionowych transporterów oraz dźwigów towarowych. Sam wybierz, która forma będzie dla ciebie bardziej praktyczna. W każdym jednak wypadku otrzymasz maszynę wysokiej jakości i bezpieczną, dzięki której będzie można w zauważalny sposób zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nowoczesne usprawnienia, które chcemy zaproponować, są urządzeniami bardzo praktycznymi, bo o samonośnej konstrukcji. Dzięki temu doskonale i bardzo łatwo można je zamontować w każdym budynku, nie tylko w takim, który dopiero jest budowany. Trudno o lepszy sposób na to, by efektywnie transportować palety – również dużą ich ilość.

Jeśli jesteś zainteresowany usprawnieniem swojej firmy o windy towarowe lub windy kuchenne, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy nie tylko najwyższej jakości, funkcjonalne i bezpieczne maszyny, ale również fachowe doradztwo.

 • Oferujemy windy i urządzenia takie jak m.in.:
  • Windy osobowe

   Jeszcze kilka lat temu windy były zarezerwowane dla budynków co najmniej kilkunastopiętrowych.

   Więcej
  • Windy towarowe

   Proces produkcyjny i logistyczny w twojej firmie może być jeszcze sprawniejszy.

   Więcej
  • Windy dla niepełnosprawnych

   Usprawnienia dla niepełnosprawnych stają się coraz częściej standardem nie tylko w ośrodkach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

   Więcej
  • Windy kuchenne

   Zakładka w przygotowaniu ...

   Więcej
  • Podnośniki nożycowe

   Dźwigniki nożycowe zwane są także: podnośnikami platformowymi, stołami podnośnymi lub podnośnikami nożycowymi, podestami nożycowymi.

   Więcej
  • Windy leasing

   Windy leasing to nasza podstawowa usługa, którą wykonujemy dbając o wszystkie standardy i bezpieczeństwo użytkowników.

   Więcej
Windy osobowe i towarowe
  • Slider 40